/Files/images/IMG_3957.jpgІнформація про заклад

«Золота рибка» –дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) компенсуючого типу для дітей віком від 2-х до 6-ти років, до складу якого входять 1 група раннього віку, 12 груп дошкільного віку. З них: логопедичних груп – 2 , санаторних (для дітей з порушеннями опорно-рухового апарату) – 2, інклюзивних -3. Проектна потужність розрахована на 12 груп та 280 дітей.

Режим роботи закладу 10,5 годин. Є дві чергові групи, які працюють з 17.30 до 19.00

Дошкільний навчальний заклад «Золота рибка» заснований у 1979 році Броварським заводом алюмінієвих будівельних конструкцій. У 1999 році заклад передано в управління освіти Броварської міської ради.

Розташований дитячий садок в затишному місці. Загальна площа території складає 1000кв.м. Територія закладу огороджена залізним парканом. Кожна група має ізольований ігровий майданчик, обладнаний новими ігровими спорудами. Є спортивний майданчик, який обладнаний спортивними гірками, ліанами, драбинами для лазіння, лавами, дугами. /Files/images/IMG_2378.jpg

/Files/images/IMG_3961.jpg

В усі пори року територія дошкільного закладу має ошатний, привабливий вигляд. Привертають увагу впорядковані та дбайливо доглянуті квітники, клумби, зелені насадження.


Природне оточення допомагає розв’язанню завдань з екологічного виховання, в пошуково-дослідницькій діяльності дошкільників у природі.

Вся територія ДНЗ упорядкована, безпечна для життя і здоров’я дітей.

Кiлькiсть переглядiв: 381